۱۳۹۹ شنبه ۳ آبان
مصادف با:
2020/10/24 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
به گزارش روابط عمومی هیئت همگانی شهرستان کاشان اولین دوره مسابقات ورزشی کارکنان ادارات شهرستان کاشان آغاز شد به گزارش روابط عمومی هیئت همگانی شهرستان کاشان اولین دوره مسابقات ورزشی کارکنان ادارات شهرستان کاشان آغاز شد.
۱۳۹۵ يکشنبه ۷ شهريور - تعداد بازدید: 2366 بار
به گزارش روابط عمومی هیئت همگانی شهرستان کاشان اولین دوره مسابقات ورزشی کارکنان ادارات شهرستان کاشان آغاز شد. مراسم افتتاحیه این برنامه که به مناسبت هفته دولت و با نام بزرگداشت شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر مزین شده بود، صبح یکشنبه 7 شهریور در سالن ورزشی کارگر با حضور مسئولین، مدیران و کارکنان ادارت شهرستان کاشان برگزار شد. این مراسم با حضور دکتر مومنیان معاون استاندار و فرماندار کاشان، حسین حیدریان ریاست شورای اسلامی شهر، محمد سلامیان زاده معاون مدیرکل و رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان، مجتبی رضازاده مشاور و مدیرعامل محترم سازمان فرهنگی ورزشی، دکتر زارع رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان و مشاورعالی و مدیر حوزه شهردار کاشان و تعدادی دیگر از مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد.
در آئین افتتاحیه این دوره از مسابقات دکتر زارع رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را افزایش روحیه شادابی و نشاط، ایجاد همکاری و همدلی و رقابت سالم بین ادارات ذکر کرد و افزود این دوره از مسابقات در تمام طول سال ادامه خواهد داشت و بعد از دوره مسابقات فوتسال، والیبال و سایر رشته ها انجام خواهد شد. وی افزود 13 اداره که شامل آئین نامه مسابقات بوده اند در 4 گروه به مدت ده روز به رقابت خواهند پرداخت.
مشاور عالی و مدیر حوزه شهردار همچنین از افزایش 4 برابری تعداد بیمه شده ورزشی هیئت نسبت به سال 95 خبر داد و افزود یکی از رسالت های ورزش همگانی توسعه آموزشی است که این هیئت در این راستا نسبت به برگزاری 14 دوره آموزشی مربیگری اقدام نموده است که نتایج آن در آینده نزدیک موجب متحول شدن توسعه ورزش همگانی در شهرستان خواهد شد. وی از دیگر اقدامات هیئت همگانی برگزاری برنامه های ورزشی، همایش ها، کارگاه ها، مسابقات، تفاهم نامه و ... اشاره کرد و افزود انشاله در آینده نزدیک با اقداماتی که بعمل آمده است شاهد رشد رشته های مرتبط با ورزش همگانی در شهرستان کاشان خواهیم بود. 
دکتر زارع در پایان از فرماندار و مسئولین درخواست کرد بحث یک ‌درصد از بودجه دستگاه‌هاي اجرايي قيد شده در ماده (53) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت به منظور توسعه ورزش همگانی که مورد تاکید دولت نیز می باشد و اخیرا توسط استاندار مجدد ابلاغ شده است را اجرایی نمایند.
در این مراسم دکتر مومنیان معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان نیز توجه به مقوله ورزش کارمندان را امری ضروری دانست و افزوند استمرار اینگونه برنامه های موجب افزایش روحیه شادابی و نشاط در بین کارمندان خواهد شد. وی نقش خیرین حوزه ورزش را بسیار با اهمیت دانستند و با اشاره به پروژه های افتتاح شده اخیر در روستا ها در هفته اخیر آن را یک اقدام بسیار موثر در توسعه ورزش در روستاها دانستند. وی با اشاره به اقدامات خوبی که در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در سطح شهرستان انجام شده ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک کاشان به یک باشگاه ورزشی تبدیل شود.
همچنین در این مراسم حسین حیدریان ریاست شورای اسلامی شهر نیز ضمن تشکر از دست اندراکاران برگزای مسابقات، ورزش را یکی از مقوله های افزایش کارمندان کارایی و بهره وری کارمندان و ادارات دانستند و گفت سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش می‌تواند در بالا بردن راندمان کاری کارکنان و افزایش روحیه و نیز جلوگیری از هدر رفت این سرمایه‌های عظیم انسانی بسیار مؤثر واقع شود. وی با اشاره به نتایج بدست آمده در المپیک برزیل خواستار سرمایه گذاری بیشتر بر روی ورزش های پایه که موجب توسعه سایر رشته های ورزشی نیز می شود شدند.
در پایان این مراسم مسابقات با بازی دو تیم شهرداری کاشان و شرکت آب و فاضلاب کاشان آغاز شد. شایان ذکر است تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات عبارتند از دانشگاه دولتی، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشکده فنی شهید رجایی، شرکت آب و فاضلاب کاشان، آتش نشانی کاشان، اتوبوسرانی کاشان، فرمانداری کاشان، اداره زندان، کمیته امداد، بنیاد شهید و نیروی انتظامی که در چهار گروه به مدت 10 روز به رقابت خواهند پرداخت.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
سرخط خبرها
کوه گشت خانوادگی دره پریان برگزار شد
کوه گشت خانوادگی دره پریان برگزار شد
برگزاری دومین مراسم تجلیل از خادمان ورزش کاشان
برگزاری دومین مراسم تجلیل از خادمان ورزش کاشان
کوهگشت خانوادگی به مقصد پارک کوهستان
کوهگشت خانوادگی به مقصد پارک کوهستان
کسب رتبه تیم پیلاتس کاشان در مسابقات پیلاتس در استان اصفهان
کسب رتبه تیم پیلاتس کاشان در مسابقات پیلاتس در استان اصفهان
کاشان به عنوان یک عضو مجمع انتخاباتی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان در این نشست شرکت کرد
کاشان به عنوان یک عضو مجمع انتخاباتی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان در این نشست شرکت کرد
نخستین المپیاد ورزش همگانی شهرستان کاشان
نخستین المپیاد ورزش همگانی شهرستان کاشان
برگزاری مسابقات عملیاتی ورزش آتش نشانان انتخابی مسابقات کشوری
برگزاری مسابقات عملیاتی ورزش آتش نشانان انتخابی مسابقات کشوری
همایش تندرستی
همایش تندرستی
همایش پیاده روی خانوادگی روستای درین به مناسبت روز ملی هوای پاک
همایش پیاده روی خانوادگی روستای درین به مناسبت روز ملی هوای پاک
تازه ترین اخبار
کوه گشت خانوادگی دره پریان برگزار شد برگزاری دومین مراسم تجلیل از خادمان ورزش کاشان کوهگشت خانوادگی به مقصد پارک کوهستان کسب رتبه تیم پیلاتس کاشان در مسابقات پیلاتس در استان اصفهان کاشان به عنوان یک عضو مجمع انتخاباتی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان در این نشست شرکت کرد نخستین المپیاد ورزش همگانی شهرستان کاشان برگزاری مسابقات عملیاتی ورزش آتش نشانان انتخابی مسابقات کشوری همایش تندرستی همایش پیاده روی خانوادگی روستای درین به مناسبت روز ملی هوای پاک همایش پیاده روی خانوادگی روستای جزه ثبت نام دو دوره آموزشی همایش پیاده روی خانوادگی روستای دره 35 ایستگاه ورزش صبحگاهی فعال در سطح شهر برگزاری یکصد و دوازدهمین کوهگشت خانوادگی در روستای اسحاق‌آباد
پربازدیدترین اخبار
استقبال کم نظیر از دوره تعیین سطح پیلاتس بانوان کاشان ریاست و ارکان هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان با ریاست و مسئولین اداره ورزش و جوانان کاشان دیدار کردند اولین دوره مسابقات ورزشی کارکنان ادارات شهرستان کاشان با قهرمانی تیم آتش نشانی کاشان به کار خود خاتمه داد دشت گشت مادران و دختران کاشانی پیاده روی خانواده/طرح جنگلانه/دیدار رئیس هیئت با معاون مدیر کل استان همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی فین کاشان برگزار شد اولین دوره مسابقات ورزشی کارکنان ادارات شهرستان کاشان آغاز شد هشتاد و نهمین کوهگشت خانوادگی در روستای جوشقان استرک کاشان برگزار شد کاشان میزبان نشست آتی دوره ای روئسای هیئات و کمیته های هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان شد گردهمایی بزرگ ورزشکاران ورزش صبحگاهی کاشان
کاشان - خیابان امام خمینی (ره) - تلفن 03155244224
کلیه حقوق متعلق به هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان می باشد.