۱۳۹۹ شنبه ۳ آبان
مصادف با:
2020/10/24 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان: کاشان میزبان نشست آتی دوره ای روئسای هیئات و کمیته های هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان شد به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان کاشان میزبان نشست آتی دوره ای روئسای هیئات و کمیته های هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان شد.
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۵ تير - تعداد بازدید: 2302 بار
به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان، هیئت کاشان در نشست فصلی روئسای هیئات و کمیته ها در سالن اجتماعات سرای ورزشکاران اداره کل به عنوان میزبان نشست آتی دوره ای روئسای هیئات و کمیته های هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان انتخاب شد.
در این نشست سرپرست هیئت ورزش های همگانی استان و معاون اداره کل ورزش و جوانان استان به تشریح برنامه ها و اهداف پیش روی هیئت در سالجاری پرداخت. علیرضا امینازاده وجود برنامه ریزی، ترسیم چشم اندازه و تلاش در راه رسیدن به اهداف پیش بیینی شده را مهمترین اولویت هیئت در سال 95 دانست و افزود با تلاش در جهت اجرای برنامه ها و دستیابی به اهداف کمی نهایتا به رسالت هیئت که افزایش روحیه شادابی و نشاط در بین مردم و شهروندان است خواهیم رسید. وی عدم وجود شاخص های مناسب جهت ارزیابی هیات را دلیل ارزیابی نشدن هیئت استان و شهرستان ها دانست و ابراز امیدواری کرد با توجه به حجم بالای فعالیت های برخی شهرستان ها قطعا در صورت ارزیابی نتایج بسیار قابل قبولی کسب خواهد شد.
امنیازاده همچنین از راه اندازی پایگاه جامع استان با قابلیت پوشش شهرستان ها و انجام مکانیزه ثبت نام ها خبرداد و افزود در آینده نزدیک کلیه امور مربوط به آموزش ها از طریق این پایگاه انجام خواهد شد. وی لزوم انجام امور مربوط به آموزش و بازرسی را بصورت جدی و مستقیم توسط هیئت استان مورد تاکید قرار داد و از هیئات درخواست کرد کلیه امور مربوطه در این خصوص را بصورت واحد از این طریق پیگیری نمایند.
همچنین خانم دکتر شاکری فر نائب رئیس بانوان هیئت استان در خصوص شاخص های کمی تعریف شده برای ارزیابی هیئات و کمیته ها توضیحات لازم را دادند. مشاور و مدیر اموربانوان اداره کل از ارزیابی هیئات و کمیته ها در سال جاری بر اساس چهار شاخص کلی افزایش سهم استان در عزت و اقتدار ملی، ارتقاء سطح سلامت و نشاط اجتماعی، توسعه شاخص های رفتار سازمانی هیئات ورزشی و ترویج ارزش های اسلامی و ایرانی خبر داد.
در این نشست همچنین ریاست هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان نیز با تشکر از توجه و اهتمام مسئولین هیئت در خصوص پویاسازی و فعالسازی هرچه بیشتر کمیته ها انتصاب امینازاده به عنوان سرپرست جدید هیئت استان را تبریک و از زحمات امیر نوربخش باقری تشکر نمودند. دکتر زارع در این نشست گزارش عملکردی از مدت تصدی کوتاه خود ارائه و مهمترین اقدامات انجام شده را برگزاری بیش از 40 عنوان برنامه کوهگشت، پیاده روی، مسابقه و جشنواره، تهیه و تجهیز ساختمان ویژه هیئت، توسعه ایستگاه های ورزش صبحگاهی، ایجاد پایگاه اطلاع رسانی، انعقاد تفاهم نامه با برخی از نهادهای مرتبط در شهرستان، برگزاری مسابقات ویژه کارمندان و فعالسازی کمیته های تخصصی اشاره کرد.
مشاور عالی و مدیر حوزه شهردار افزود: کاشان شهری است با ویژگی های خاص و جمعیت 300 هزار نفری که نیازمند نگاه خاص استان است و امروز در بحث آموزش با توجه به تقاضای بالای نیازمند توجه بالا به کاشان هستیم. وی اطلاع رسانی و آشنایی روئسای هیئات با کمیته های تخصصی و رشته های ورزشی تحت پوشش را در توسعه ورزش همگانی در شهرستان ضروری دانست.
در این نشست روئسای کمیته ها و هیئات شهرها نیز دیدگاه و نقطه نظرات خود را بیان نمودند و در پایان میهمان ضیافت افطاری هیئت استان بودند.
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
سرخط خبرها
کوه گشت خانوادگی دره پریان برگزار شد
کوه گشت خانوادگی دره پریان برگزار شد
برگزاری دومین مراسم تجلیل از خادمان ورزش کاشان
برگزاری دومین مراسم تجلیل از خادمان ورزش کاشان
کوهگشت خانوادگی به مقصد پارک کوهستان
کوهگشت خانوادگی به مقصد پارک کوهستان
کسب رتبه تیم پیلاتس کاشان در مسابقات پیلاتس در استان اصفهان
کسب رتبه تیم پیلاتس کاشان در مسابقات پیلاتس در استان اصفهان
کاشان به عنوان یک عضو مجمع انتخاباتی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان در این نشست شرکت کرد
کاشان به عنوان یک عضو مجمع انتخاباتی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان در این نشست شرکت کرد
نخستین المپیاد ورزش همگانی شهرستان کاشان
نخستین المپیاد ورزش همگانی شهرستان کاشان
برگزاری مسابقات عملیاتی ورزش آتش نشانان انتخابی مسابقات کشوری
برگزاری مسابقات عملیاتی ورزش آتش نشانان انتخابی مسابقات کشوری
همایش تندرستی
همایش تندرستی
همایش پیاده روی خانوادگی روستای درین به مناسبت روز ملی هوای پاک
همایش پیاده روی خانوادگی روستای درین به مناسبت روز ملی هوای پاک
تازه ترین اخبار
کوه گشت خانوادگی دره پریان برگزار شد برگزاری دومین مراسم تجلیل از خادمان ورزش کاشان کوهگشت خانوادگی به مقصد پارک کوهستان کسب رتبه تیم پیلاتس کاشان در مسابقات پیلاتس در استان اصفهان کاشان به عنوان یک عضو مجمع انتخاباتی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان در این نشست شرکت کرد نخستین المپیاد ورزش همگانی شهرستان کاشان برگزاری مسابقات عملیاتی ورزش آتش نشانان انتخابی مسابقات کشوری همایش تندرستی همایش پیاده روی خانوادگی روستای درین به مناسبت روز ملی هوای پاک همایش پیاده روی خانوادگی روستای جزه ثبت نام دو دوره آموزشی همایش پیاده روی خانوادگی روستای دره 35 ایستگاه ورزش صبحگاهی فعال در سطح شهر برگزاری یکصد و دوازدهمین کوهگشت خانوادگی در روستای اسحاق‌آباد
پربازدیدترین اخبار
استقبال کم نظیر از دوره تعیین سطح پیلاتس بانوان کاشان ریاست و ارکان هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان با ریاست و مسئولین اداره ورزش و جوانان کاشان دیدار کردند اولین دوره مسابقات ورزشی کارکنان ادارات شهرستان کاشان با قهرمانی تیم آتش نشانی کاشان به کار خود خاتمه داد دشت گشت مادران و دختران کاشانی پیاده روی خانواده/طرح جنگلانه/دیدار رئیس هیئت با معاون مدیر کل استان همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی فین کاشان برگزار شد اولین دوره مسابقات ورزشی کارکنان ادارات شهرستان کاشان آغاز شد هشتاد و نهمین کوهگشت خانوادگی در روستای جوشقان استرک کاشان برگزار شد کاشان میزبان نشست آتی دوره ای روئسای هیئات و کمیته های هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان شد گردهمایی بزرگ ورزشکاران ورزش صبحگاهی کاشان
کاشان - خیابان امام خمینی (ره) - تلفن 03155244224
کلیه حقوق متعلق به هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان می باشد.