۱۳۹۹ سه شنبه ۶ آبان
مصادف با:
2020/10/27 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
معرفی کمیته های تحت پوشش: کمیته ورزش بزرگسالان اهمیت حضور پدران، مادران حتی پدربزرگ ها،‌ مادربزرگ ها در همایش ها و فعالیت های ورزشی و انتقال تجربیات سال های طلایی عمر خود به نسل های آینده و ایجاد الگوی مناسب جهت بالا بردن روحیه نسل جوان بمنظور کسب شادابی، تندرستی از اهداف مهمی است که انجمن ورزش بزرگسالان در جهت تعمیم و گسترش ورزش برای این رده سنی دنبال می‌نماید.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۱ فروردين - تعداد بازدید: 1095 بار
اهمیت حضور پدران، مادران حتی پدربزرگ ها،‌ مادربزرگ ها در همایش ها و فعالیت های ورزشی و انتقال تجربیات سال های طلایی عمر خود به نسل های آینده و ایجاد الگوی مناسب جهت بالا بردن روحیه نسل جوان بمنظور کسب شادابی، تندرستی از اهداف مهمی است که انجمن ورزش بزرگسالان در جهت تعمیم و گسترش ورزش برای این رده سنی دنبال می‌نماید. از دهه۵۰ اغلب دولت ها و حکومت ها ورزش های سالم و کم‌هزینه مثل پیاده‌روی، دو آهسته، بدمینتون، تنیس روی میز، دوچرخه‌سواری، ‌ورزش های صبحگاهی و کوهروی را برای آقایان و بانوان ۴۵ سال به بالا پیشنهاد می‌نمودند واعتقاد داشتند چنانچه انسانها از ۴۵ سال به بالا به ورزش بپردازند در بهره‌وری و بالابردن روحیه شادابی و پویایی آنها بسیار مؤثر است.
فدراسیون جهانی ورزش همگانی برای این گروه سنی در اغلب رشته‌های موجود فعالیت هایی را بنام INTERNATIONAL CHALANGE برگزار می‌نماید. انجمن ورزش بزرگسالان فدراسیون نیز بر این اساس و با توجه به وظایفی که بعهده دارد در رشته‌های دو و پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، کوهروی، آمادگی جسمانی،‌ شنا، ورزش های صبحگاهی، گشت طبیعت، توریسم ورزشی برنامه‌های تفریحی را تنظیم و جهت اجرا به استانها ابلاغ می‌نماید. قوانین حاکم بر کلیه رشته‌های ورزشی که فعالیت بزرگسالان در آن انجام می‌شود همان قوانین موجود در ورزش های آماتوری بوده که با اندک تفاوت از نظر سن و وزن افراد با ارفاق و تفاوت هایی در نظر می‌گیرند.
مقاطع سنی: برای افراد بزرگسال ۶ مقطع سنی در بخش آقایان و بانوان پیش‌بینی گردیده‌است.

آقایان   بانوان

٣٥ تا ٤١ سال ٣٠ تا ٣٤ سال

٤٢ تا ٤٨ سال ٣٥ تا ٣٩ سال

٤٩ تا ٥٥ سال ٤٠ تا ٤٤ سال

٥٦ تا ٦٢ سال ٤٥ تا ٤٩ سال

٦٣ تا ٦٩ سال   ٥٠ تا ٥٥ سال

٧٠ به بالا        ٥٦ به بالا

رشته‌های فعال انجمن
دو - پیاده‌روی - کوهروی - ورزش صبحگاهی - گشت طبیعت - دوچرخه‌سواری

برچسب ها:
ورزش
بزرگسالان
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
کاشان - خیابان امام خمینی (ره) - تلفن 03155244224
کلیه حقوق متعلق به هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان می باشد.