۱۳۹۹ سه شنبه ۶ آبان
مصادف با:
2020/10/27 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
دکتر ابوالفضل زارع-ریاست هیئت دکتر ابوالفضل زارع - رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان و مدیر حوزه شهردار کاشان
۱۳۹۵ شنبه ۲۸ فروردين - تعداد بازدید: 3048 بار

ابوالفضل زارع
رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان و مدیر حوزه شهردار کاشان

هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان به عنوان متولی توسعه ورزش شهروندی و همگانی در بین اقشار مختلف شهروندان و توسعه ورزش های نوظهور و جدید است و این وظایف مهم حجم کاری بالایی برای این حوزه ایجاد نموده است.
بعلاوه هیئت ورزش همگانی یکی از پرمخاطب ترین هیات ورزشی شهرستان است که در کنار ورزشکاران سازماندهی شده تعداد کثیری از شهروندان نیز به شکل غیر رسمی از خدمات این هیات بهره مند هستند و این نشان از جایگاه این هیات در شهرستان کاشان است.
با عنایت به دو حوزه مهم ورزش یکی ورزش همگانی و یکی ورزش قهرمانی تا کنون به حوزه ورزش همگانی توجه کمتری شده است که با توجه به اینکه قاطبه مردم و شهروندان با آن درگیر هستند نیازمند برنامه ریزی دقیقتر و بهتر می باشد. از این رو این هیئت از زمانی تصدی مدیریت جدید برنامه توسعه ورزش همگانی در شهرستان کاشان با همکاری نهادهای متولی را در دستور کار خود قرار داد. برگزاری اولین جشنواره ورزش های همگانی و برنامه های مختلف نظیر کوهگشت ها، پیاده روی ها، مسابقات و ... در این مدت در همین راستا بوده است که به حمداله با استقبال گسترده شهروندان کاشانی و ارتقای جایگاه هیئت در شهرستان همراه بوده است.
امیدوارم در سال 97 بتوان با برنامه ریزی بهتر و با پشتیبانی بیشتر و برنامه ریزی های آتی خصوصا در حوزه های ورزش کارکنان، آموزش های تخصصی و برگزاری برنامه های شهروندی در حوزه همگانی توسعه بیش از پیش این ورزش را در شهرستان رقم زد.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
مطالب مرتبط
عنوان محتوی سطح 3
کاشان - خیابان امام خمینی (ره) - تلفن 03155244224
کلیه حقوق متعلق به هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان می باشد.