۱۳۹۹ سه شنبه ۶ آبان
مصادف با:
2020/10/27 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
معرفی کمیته های تحت پوشش: کمیته پیاده روی برنامه بلند مدت انجمن به منظور ایجاد تنوع در فعالیت های پیاده روی در سطح کشور در دست تهیه است اما به منظور شناساندن فعالیت های انجمن چهار رشته رسمی و کمیته تخصصی انجمن تحت عنوان پیاده روی، دوهمگانی، پیاده روی با دستگاه (در فضای سرپوشیده)، پیاده روی نوردیک واکینگ، همچنین برگزاری دوره مربیگری، همایش، تغییر محتوایی روش برگزاری برنامه های پیاده روی و ... در دستور کار این کمیته باید باشد.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۱ فروردين - تعداد بازدید: 1062 بار
معرفی کمیته های تحت پوشش: کمیته پیاده روی
برنامه بلند مدت انجمن به منظور ایجاد تنوع در فعالیت های پیاده روی در سطح کشور در دست تهیه است اما به منظور شناساندن فعالیت های انجمن چهار رشته رسمی و کمیته تخصصی انجمن تحت عنوان پیاده روی، دوهمگانی، پیاده روی با دستگاه (در فضای سرپوشیده)، پیاده روی نوردیک واکینگ، همچنین برگزاری دوره مربیگری، همایش، تغییر محتوایی روش برگزاری برنامه های پیاده روی و ... در دستور کار این کمیته باید باشد. تقریبا پرمخاطب ترین کمیته هیئت، کمیته پیاده روی است و کل مردم شهر مخاطب این کمیته می باشد، چراکه کم هزینه ترین و راحت ترین رشته ورزشی است. 
رشته های بسیار متنوعی از پیاده روی در سطح دنیا نظر پیاده روی در کویر، تالاب، جنگل، ماسه و ... وجود دارد که متاسفانه هیچ فعالیتی در خصوص معرفی آن در کشور انجام نشده در حالیکه با توجه به طبیعت ایران کلیه این رشته ها در بخش پیاده روی فضای روباز، قابل دسترسی و اجرا است.
نوآوری و ورود تجهیزات جدید علمی رشته اعم از کفش، پوشاک و تجهیزات از نیازهایی است که خود می تواند موجب کارآفرینی و اشتغال شود و کمیته می تواند در این زمینه کار تخصصی و کارشناسی انجام دهد و زمینه برای اشتغال زایی فراهم کند. 
از روش های توسعه پیاده روی توجه به آموزش، شرکت در تورنمنت های پیاده روی بین المللی، برگزاری دوره های مربیگری رشته تخصصی معرفی شده در سطوح توجیهی، مربیگری و کارگاه های تخصصی، برنامه ریزی بلند مدت و عملیاتی فعالیت های انجمن، انجام فعالیت های علمی-پژوهشی، مطالعه تطبیقی رشته، تهیه کتاب جامع مربیگری پیاده روی، تشکیل کمیته متناظر هیئت های استانی، فعال سازی امور بین الملل و تلاش جهت کسب کرسی در مجامع و فدارسیون های جهانی و بین المللی این رشته حائز اهمیت است.

برچسب ها:
پياده روي
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
مطالب مرتبط
عنوان محتوی سطح 3
کاشان - خیابان امام خمینی (ره) - تلفن 03155244224
کلیه حقوق متعلق به هیئت ورزش های همگانی شهرستان کاشان می باشد.